LOGO
               DZIAŁ KULTURALNO-OŚWIATOWY
Ogłoszenie z dnia 03.06.2020
Zdrowie
Ogłoszenie z dnia 28.05.2020
Ogłoszenie z dnia 25.05.2020

Już 27 maja o godzinie 17:00 przeprowadzimy online w ODK warsztaty makijażu codziennego i wieczorowego :) Nie musicie wychodzić z domu, by wziąć w warsztatach udział. Wystarczy się zapisać pod numerem telefonu: 505-339-016. Otrzymacie również informację, jak za pomocą linku włączyć warsztaty.

Ogłoszenie z dnia 20.05.2020
Moja Wiosna

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE PLASTYCZNYM :)
Możecie wykonać plakat, kolaż, rzeźbę lub cokolwiek innego ;) Liczymy na Waszą pomysłowość :)
A teraz kilka informacji ;)
I Informacje ogólne.
1.1.Organizatorem konkursu jest Spółdzielnia Mieszkaniowa
"Jedność" z siedzibą w Ostródzie, ul. Jagiełły 37. 1.2. Do konkursu mogą przystąpić dzieci i młodzież (do lat 18) za pośrednictwem rodzica lub opiekuna prawnego.
II Warunki konkursu
2.1. Konkurs zaczyna się w dniu 08.05.2020 o godzinie 12:00 i kończy w dniu 29.05.2020 o godzinie 12:00.
2.2. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest:
- wykonanie pracy plastycznej (dowolną techniką, o dowolnym rozmiarze, o dowolnym formacie) na temat "MOJA WIOSNA"
- wykonanie pracy plastycznej i dostarczenie jej do Osiedlowego Dom Kultury "Jedność" ul. Chrobrego 4, Ostróda
- zgłoszenie pracy powinno zawierać imię i nazwisko dziecka, wiek, numer telefonu do rodzica (opiekuna prawnego), nazwę szkoły
2.3. Udział w konkursie równoznaczny jest akceptacją regulaminu.
2.4. Udział w konkursie równoznaczny jest z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych.
2.4.a - Administratorem Danych Osobowych jest Spółdzielnia Mieszkaniowa "Jedność"
2.4.b Udział w konkursie równoznaczny jest z akceptacją Polityki Prywatności ( http://www.jednosc-ostroda.pl/rodo.php)
2.4.c - Uczestnik konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych przez Organizatora, w celu realizacji obowiązków wynikających z przeprowadzenia Konkursu. Uczestnik może w każdej chwili uzyskać dostęp do swoich danych osobowych i żądać ich poprawienia, zmiany lub usunięcia.
III Nagrody i zasady ich przyznawania
3.1 Nagrodami w konkursie są nagrody rzeczowe ufundowane przez Spółdzielnię Mieszkaniową "Jedność" .
3.2. Nagrody zostaną przyznane osobom, które spełniły warunki uczestnictwa w konkursie.
3.2.a. Nagrody zostaną przyznane w dwóch kategoriach wiekowych: do lat 12 oraz od 12 lat do 18 lat. Nagrody otrzymają po trzy osoby z każdej kategorii wiekowej. Przewidziane są także nagrody pocieszenia.
3.3. Jury dokona oceny prac plastycznych i wyłoni laureatów.
3.3. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone najpóźniej na 3 dzień po zakończeniu konkursu a lista laureatów zostanie opublikowana na stronie internetowej organizatora oraz na fb ODK "Jedność". Laureat zostanie poinformowany telefonicznie o wygranej. Odbiór nagród osobiście w wyznaczonym wcześniej terminie w ODK "Jedność".
IV Postanowienia końcowe
4.1. Organizator konkursu zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego Regulaminu.
4.2. Organizator konkursu zastrzega sobie prawo do odwołania konkursu.
4.3. W sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie rozstrzyga Organizator

Ogłoszenie z dnia 20.05.2020

Dziś szyłyśmy eko worki na owoce, warzywa i inne zakupy. Wszystko, by ograniczyć plastikowe, jednorazowe torebki. Woreczki będziemy wręczały osobom odwiedzającym ODK. A szyć będziemy cały czas w miarę wolnego czasu.

Ogłoszenie z dnia 20.05.2020

Nasz mini ogród rozkwita. Rok temu wspólnie z młodzieżą ZSWR i sklepem PSB Mrówka Ostróda sadziliśmy roślinki, które już cieszą nasze oko.

Ogłoszenie z dnia 20.05.2020

Dziękujemy, że nadal zbieracie nakrętki i dostarczacie je do ODK "Jedność". Kolejna tura już powędrowała do Czarka Raczynskiego. Zbieramy nadal !!!

Ogłoszenie z dnia 31.03.2020

W dniu 6 marca w naszych progach odbył się Dzień Kobiet. Każda z Pań dostała prezent w postaci kwiatka od kwiaciarni Agromela. Niespodziankę przygotował także Teatr Stolikowy "Jedność". Aktorzy Agnieszka Stańczak oraz Wiesław Majewski przedstawili satyrę "Czy kobieta jest istotą skomplikowaną?". Restauracja Swojskie Jadło przygotowała pyszny poczęstunek - słodkie i słone przekąski. Mariusz Rutkowski - makijażysta, za pomocą makijażu dokonał metamorfozy jednej z Pań. Podczas spotkania Panie mogły dowiedzieć się jak dbać o własne zdrowie za pomocą ćwiczeń i suplementacji. O tym opowiedziała Małgorzata Wnuk z Klubu Zdrowego Stylu Życia oraz trenerki personalne: Sara Witus i Aleksandra Szut. Firma Oriflame przygotowała bezpłatny peeling oraz masaż dłoni, badanie stopnia nawilżenia skóry aparatem API oraz analizę składu ciała analizatorem TANITA. Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze.

Ogłoszenie z dnia 29.02.2020

Spółdzielnia Mieszkaniowa "Jedność" w Ostródzie zaprasza wszystkie Panie na spotkanie z okazji Dnia Kobiet.
Dla każdej z Pań mały upominek od Kwiaciarni Agromela.
Podczas spotkania dowiecie się jak:

 • dbać o zdrowie
 • dbać o cerę i ciało
 • jak prawidłowo dobierać suplementację odpowiednio do wieku
 • jak bardzo sport ma wpływ na nasz organizm
 • jak wykonać proste ćwiczenia w domu

Ponadto w programie:

 • do wylosowania metamorfoza (make up ufundowany przez makijażystę Mariusza Rutkowskiego)
 • zestawy kosmetyków ufundowane przez firmę Oriflame
 • bezpłatny peeling i masaż dłoni
 • degustacja produktów Wellness
 • badanie stopnia nawilżenia skóry aparatem API
 • analiza składu ciała analizatorem TANITA
 • pyszny poczęstunek przygotowany przez restaurację Swojskie Jadło

06.03.2020 (piątek) w godzinach 16:00-18:00
Osiedlowy Dom Kultury "Jedność" ul. Chrobrego 4 w Ostródzie.

Dzień Kobiet
Ogłoszenie z dnia 29.02.2020

16 lutego w Osiedlowym Domu Kultury "Jedność", odbyła się szósta edycja jarmarku różności na rzecz ostródzkiej Kociarni. Jak zwykle, nie zabrakło ciekawych książek, różnorodnych dekoracji i ozdób oraz pysznych ciast. Jeśli komuś wpadło coś w oko, to mógł to nabyć za symboliczną kwotę. W całą akcję włączyło się sporo wolontariuszy a także osób, które wcześniej podarowały fanty.
Ostródzka Kociarnia ma blisko 60 kotów na utrzymaniu. Zebrane środki zostaną przekazane na podstawowe potrzeby: środki czystości, żwirek, karmę i leki. "Bardzo się cieszę, że kolejny raz możemy uczestniczyć w tej akcji. Zebrane w ten sposób środki to kropla w morzu potrzeb, ale każda pomoc się liczy. Kotów potrzebujących jest wiele, więc każda taka akcja de facto jest sporym wsparciem" - dodaje B. Horodyłowska, kierownik Osiedlowego Domu Kultury "Jedność".

Ogłoszenie z dnia 29.02.2020

Wiosnę czuć już w powietrzu więc i nasze zajęcia odbyły się w tematyce wiosennej.Wspólnie tworzyliśmy motyle - zwiastuny tej pięknej pory roku.

Ogłoszenie z dnia 29.02.2020

W dniu 21.02.2020 dla naszego Klubu Wesołego Emeryta i przyjaciół zorganizowaliśmy spotkanie karnawałowe. Spotkanie przebiegło w miłym nastroju i zabawie.

Ogłoszenie z dnia 18.02.2020

W dniu 14.02.2020 w ODK Jedność odbył się wieczór z teatrem. Z racji Walentynek tematem przewodnim była miłość. Przedstawienie składało się z 5 części. W epilogu zobaczyć mogliśmy zaloty w epoce kamienia łupanego i skuteczny podryw na dobry prezent (proszek do prania).
W części głównej "podrasowane" fragmenty czołowych sztuk dramatycznych traktujących o miłości. Na zakończenie. klamrę dramatyczną zamknęła, postać dobrze nam znanej kabaretowej Mariolki i krytyczne spojrzenie na współczesne pojmowanie miłości, fajny ciuch - fajny wisior- szybkie decyzje wprost z parkietu do wspólnego zamieszkania.

Ogłoszenie z dnia 06.02.2020
Walentynki
Ogłoszenie z dnia 06.02.2020

W ostatni czwartek stycznia był Dniem Teatru. Aktorzy przedstawili sztukę "O Szewczyku Dratewka". Dziękujemy serdecznie naszym wolontariuszom z Teatru Stolikowego "Jedność" za wspaniały występ :) Po spektaklu dzieci i młodzież mogła uczestniczyć w karaoke :) Była to piękna lekcja międzypokoleniowa. :)

Ogłoszenie z dnia 29.01.2020

Wczoraj (27.01.2020) mieliśmy okazję gościć w naszych progach Ostródzkie Stowarzyszenie Miłośników Gier "Gry Wam" <3
Planszówek było sporo, dzieci i rodziców też :) Bawiliśmy się świetnie :) Dziękujemy

Ogłoszenie z dnia 24.01.2020

Serdecznie zapraszamy dzieci, rodziców, opiekunów, dziadków, sąsiadów na przedstawienie pt. "O Królewnie, Szewczyku i Królu Gwoździku".
Po przedstawieniu zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy przy karaoke oraz na słodki poczęstunek :-)

O Królewnie, Szewczyku i Królu Gwoździku
Ogłoszenie z dnia 24.01.2020

Spółdzielnia Mieszkaniowa "Jedność" oraz Ostródzkie Stowarzyszenie Miłośników Gier Gry Wam zapraszają na rodzinne granie w planszówki :-)
Zapraszamy serdecznie w poniedziałek 27 stycznia do ODK Jedność w godzinach 12:00-15:00 na wspólne spędzenie czasu przy różnorodnych grach :-)
Zapraszamy całe rodziny, dzieci, rodziców, dziadków, przyjaciół, sąsiadów, przyjaciół :-)
Bo relacje buduje się nie przez częste rozmowy telefoniczne, lecz właśnie przy wspólnie spędzonym czasie :-)
Zapraszamy!

Planszówki
Ogłoszenie z dnia 21.01.2020
kociarnia
Ogłoszenie z dnia 07.01.2020

W dniu 19-tego grudnia Spółdzielnia Mieszkaniowa "Jedność" jak co roku, zorganizowała spotkanie Wigilijne dla mieszkańców lokali spółdzielni, którzy są samotni (sądząc po meldunku w danym lokalu). Jest to ponad 10-letnia tradycja spółdzielni. Wśród zaproszonych gości byli: Prezes Spółdzielni Mieszkaniowej "Jedność" - Leszek Klonowski, Burmistrz Miasta - Zbigniew Michalak, Ksiądz Proboszcz z Parafii Św. Hiacynty i Franciszka z Asyżu, Rada Osiedla, Wolontariusze, Klub Wesołego Emeryta, Chór Lilianki z UTW.

Ogłoszenie z dnia 10.12.2019

W dniu imienin Mikołaja w naszych progach odbyła się zabawa Mikołajkowa dla dzieci. Nie zabrakło warsztatów kreatywnych, wspólnego ubierania choinki, zgadywanek i gier, słodkich niespodzianek i naszego teatrzyku :) Dziękujemy wszystkim za przybycie.

Ogłoszenie z dnia 10.12.2019

W dniu 5 grudnia Osiedlowy Dom Kultury "Jedność" odwiedziła młodzież z Zespołu Placówek Szkolno Wychowawczo-Rewalidacyjnych w Ostródzie. Spotkaliśmy się po to, by wspólnie tworzyć dekoracje świąteczne a następnie stworzyć wyjątkową w swoim rodzaju choinkę, którą w całości zdobią prace dzieci. Było to nasze kolejne spotkanie. Młodzież chętnie uczestniczyła w warsztatach i z dumą prezentowała własne mini dzieła sztuki na zielonych gałązkach.

Ogłoszenie z dnia 04.12.2019

W ostatni piątek listopada w naszych progach odbyły się Andrzejki dla Klubu Emeryta. Na zabawę został zaproszony Klub Emeryta działający przy Osiedlowym Domu Kultury "Polanka" z Iławy (Spółdzielnia Mieszkaniowa "Praca").

Ogłoszenie z dnia 20.11.2019

W dniu 14-tego listopada w Osiedlowym Domu Kultury "Jedność" odbyły się charytatywne warsztaty, na czesz chorego Bartka Laskowskiego.
Bartka Laskowskiego z Pietrzwałdu dotknęła niezwykle rzadka choroba, która z dnia na dzień postępuje. Niestety rokowania na przyszłość nie są zbyt dobre. Dziś Bartuś jeszcze chodzi, ale zbierane są pieniądze na lek, bo potrafi już tylko zrobić samodzielnie kilka kroków i upada... i to w ortezach. Zbieramy są fundusze na lek, który uratuje Bartka chód, zatrzyma chorobę i uchroni go przed następnymi jej skutkami. Dziś Bartek mówi, ale nie wiemy co będzie jutro... Dziś Bartek chodzi ale jutro może nastąpić duże pogorszenie i już nie wstanie więcej z łóżka. Zbierane są również fundusze na dalszą rehabilitację.
Warsztaty polegały na przygotowaniu kartek świątecznych metodą scrapbookingu. Zajęcia poprowadziła Jolanta Jachowicz. Biletem wstępu na warsztaty była przedpłata na subkonto Bartka w Fundacji "Zdążyć z pomocą". Sponsorem wszystkich artykułów kreatywnych był sklep internetowy Lenocraft :) Dziękujemy.

Ogłoszenie z dnia 17.11.2019

W dniu 10.11.2019 w Osiedlowym Domu Kultury "Jedność" po raz drugi odbył się Kiermasz Różności na rzecz Ostródzkiej Kociarni. Udało się zebrać kwotę ponad 7000 zł. Pieniążki zasilą konto Ostródzkiej Kociarni, w której obecnie przebywa 70 kotów.

Ogłoszenie z dnia 05.11.2019
od ziarenka do bochenka
Ogłoszenie z dnia 30.10.2019

W dniu 25.10.2019 roku kolejny raz mieliśmy okazję spotkać się z utalentowanymi aktorami Teatru Stolikowego "Jedność". To dzięki nim możemy cyklicznie mieć kontakt z piękną poezją, prozą czy inną sztuką. Aktorzy zaprezentowali najpiękniejsze wiersze z zasobów poezji polskiej dotyczące tematyki jesieni :-)
Wielkie pokłony dla całego zespołu aktorów oraz pana prowadzącego całą grupę. Dziękujemy za spotkanie. Już nie możemy doczekać się kolejnego.

Ogłoszenie z dnia 21.10.2019

W miniony piątek (18.10.2019) ODK "Jedność" odwiedziła młodzież z Zespołu Placówek Szkolno Wychowawczo-Rewalidacyjnych w Ostródzie. Młodzież chętnie pomagała przy utrzymaniu czystości terenów zielonych przy blokach Spółdzielni Mieszkaniowej "Jedność". Po porządkach nie zabrakło ciepłej herbaty i słodkich przekąsek :) Jest to nasze kolejne ale nie ostatnie spotkanie.

Ogłoszenie z dnia 21.10.2019

W piątek (18.10.2019) udaliśmy się do szpitala w Ostródzie z małą niespodzianką :) Po segregacji naszych zasobów i pomocy kilku osób, udało nam się zebrać i przekazać zabawki i książeczki dla najmłodszych, które zasilą zasób bawialni w szpitalu na oddziale pediatrycznym :)
Dziękujemy wszystkim, którzy się do tego przyczynili .

Ogłoszenie z dnia 14.10.2019

Kochani, ostatni kiermasz cieszył się Waszym sporym zainteresowaniem. Dlatego razem z Kociarnia ruszamy z kolejną akcją :) :) :)
Jeśli kochasz zwierzęta i los bezdomniaków nie jest Ci obojętny to zapraszamy na kiermasz :) Już 10 listopada (niedziela) w osiedlowym Domu Kultury "Jedność" odbędzie się kiermasz, na którym będzie można kupić książki, słodkości i fanty.
Widzimy się w godzinach 12:00-16:00 na kolejnym kiermaszu. Tym razem będzie więcej słodkości, ciast, ciasteczek, przekąsek wegańskich i fantów, które podarują lokalne firmy.
Na chwilę obecną w ostródzkiej Kociarni przebywa około 50 kotów. Koszty ich utrzymania są duże. Wszystkie zebrane środki zostaną przeznaczone na karmę, żwirek, sterylizację i leczenie.
Gwarantujemy świetna atmosferę ;)

kociarnia 2
Ogłoszenie z dnia 14.10.2019

Bartek ma 11 lat od czwartego roku życia choruje na niezwykle rzadką chorobę Hallervordena- Spatza (NBIA), odmiana MPAN przez którą żelazo odkłada mu się w mózgu.
Organizujemy warsztaty charytatywne, na których tworzyć będziemy kartki świąteczne metodą scrapbooking.
Warsztaty poprowadzą: Beata Horodyłowska i Jolanta Jachowicz.
Biletem wstępu na warsztaty będzie przedpłata 30 zł (można oczywiście więcej) na subkonto Bartka w fundacji:
Fundacja Dzieciom "Zdążyć z pomocą" Alior Bank S.A. 42 2490 0005 0000 4600 7549 3994 Tytułem: 30206 Laskowski Bartosz - darowizna na pomoc i ochronę zdrowia.
Poznajcie historię Bartka:
"Zaczęło się niepozornie, zaniepokoiło nas to, ze chodzi na palcach. Chodził coraz gorzej więc postanowiliśmy udać się do lekarza. Chodziliśmy od specjalisty do specjalisty aż w końcu zapadła dla nas straszna diagnoza. Niezwykle rzadka choroba, która z dnia na dzień postępuje. Niestety nasze rokowania na przyszłość nie są zbyt dobre. Dziś Bartuś jeszcze chodzi, ale zbieramy pieniądze na lek bo potrafi już tylko zrobić samodzielnie kilka kroków i upada... i to w ortezach. Zbieramy pieniądze na lek, który uratuje Bartka chód, zatrzymać chorobę i uchronić go przed następnymi jej skutkami. Dziś Bartek mówi, ale nie wiemy co będzie jutro... Dziś Bartek chodzi ale jutro może nastąpić duże pogorszenie i już nie wstanie więcej z łóżka. Chwytamy się każdej deski ratunku, zrobiliśmy już bardzo dużo i mamy nadzieję że te badanie i lek, który pomoże nam zatrzymać tę straszną chorobę z którą zmagamy się każdego dnia. Zbieramy również na dalszą rehabilitację oraz potrzebujemy środków na zakup leków, suplementów oraz zaopatrzenia medycznego, które niestety w większości nie są refundowane."

kociarnia 2
Ogłoszenie z dnia 08.10.2019

W dniu 05.10.2019 w Osiedlowym Domu Kultury "Jedność" odbył się I Memoriał im. Z. Szporko w szachach szybkich. Uczestnicy dopisali. 30 osób stanęło do rywalizacji. 1 miejsce trafiło do Macieja Kietrys, drugie miejsce na podium należało do Wiktorii Zapałowskiej, zaś III miejsce zajął Wiesław Dąbek. Sędziował Paweł Klimiuk. Gratulujemy wszystkim uczestnikom.

Ogłoszenie z dnia 08.10.2019

W minioną niedzielę (06.10.2019) Spółdzielnia Mieszkaniowa "Jedność" w Ostródzie, przy współpracy z ostródzką Kociarnią i wolontariuszami, zorganizowała kiermasz książki.
Kiermasz odbył się w Osiedlowym Domu Kultury "Jedność" . Książki na wydarzenie zostały przekazane przez osoby prywatne oraz lokalne firmy. Tytułów było kilkaset. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie.
Wydarzenie było nie tylko skierowane do moli książkowych. Za symboliczną kwotę można było nabyć słodkie wypieki oraz przekąski wegetariańskie. Celem wydarzenia było wsparcie finansowe Kociarni, która aktualnie pod swoją opieką ma 50 kotów. Niektóre ze zwierząt wymagają opieki weterynarza, niektóre z nich trzeba wysterylizować. Ogromne środki idą także na żwirki i specjalistyczne karmy.
To już III edycja kiermaszu i chyba najlepsza, bowiem udało się zebrać ponad 5 000 zł.

Ogłoszenie z dnia 06.10.2019

W dniu 04.10.2019 r w naszych progach odbyły się bezpłatne wykłady poprowadzone przez Klub Zdrowia na temat "Gorzka strona słodyczy". Słuchacze dowiedzieli się o szkodliwości cukru, mogli porozmawiać z prelegentem, dowiedzieć się, jak go unikać. Dziękujemy i do zobaczenia na kolejnych wykładach.

Ogłoszenie z dnia 28.09.2019

Już 6 października odbędzie się w ODK "Jedność" kiermasz książki. Jeśli masz książki do których już nie wrócisz, możesz je nam podarować. Mogą spodobać się komuś innemu Przy okazji wspomożesz akcję Książki można przynosić do ODK "Jedność" ul. Chrobrego 4.

Ogłoszenie z dnia 28.09.2019

Dziś mieliśmy przyjemność ponownie spotkać się z Klubem Seniora z Iławy. Tym razem zaproszono nas do Iławy do Spółdzielczego Domu Kultury "Polanka". To dopiero nasze drugie spotkanie ale na pewno nie ostatnie. Seniorzy mieli okazję do wspólnej rozmowy, podzielenia się własnymi pasjami i zainteresowaniami. Nie zabrakło wspólnej zabawy i śpiewów. Już nie możemy doczekać się kolejnego wspólnego spotkania

Ogłoszenie z dnia 28.09.2019

Jeśli kochasz zwierzęta i los bezdomniaków nie jest Ci obojętny a przy okazji lubisz czytać, to zapraszamy na kiermasz książki Już 6 października w osiedlowym Domu Kultury "Jedność" odbędzie się kiermasz, na którym za symboliczną (dowolną) kwotę możesz zakupić interesujące Cię tytuły! Wśród książek znajdzie się literatura piękna, książki naukowe, fantastyka, romanse, książki historyczne, biografie, książki dla dzieci! Będzie szeroki wybór, więc na pewno znajdziesz coś dla siebie.
Jednocześnie zwracamy się do dobrych duszyczek, o dostarczanie do ODK książek, których już nie czytacie Komuś mogą się spodobać.
Na chwilę obecną w ostródzkiej Kociarni przebywa około 50 kotów. Koszty ich utrzymania są duże. Wszystkie zebrane środki zostaną przeznaczone na karmę, żwirek, sterylizację i leczenie.
Jeśli nie lubisz czytać to też przyjdź. Będzie pyszne ciasto, kawa, herbata, przekąski wegańskie.
Gwarantujemy świetna atmosferę

kociarnia
Ogłoszenie z dnia 28.09.2019
Zajęcia szachowe
Ogłoszenie z dnia 28.09.2019

ZAPRASZAMY DZIECI, MŁODZIEŻ I DOROSŁYCH !!!
Grand-Prix Ostródy w szachach szybkich
I zjazd Memoriał Zbigniewa Szporko

Memoriał szachowy

kliknij tutaj aby otworzyć --> Komunikat organizacyjny turnieju szachowego pdf

Ogłoszenie z dnia 28.09.2019

Zapraszamy na bezpłatne wykłady z udziałem profesjonalistów na temat zdrowego stylu życia.
Tym razem przyjrzymy się słodyczom. Jak wpływają one na nasze zdrowie? Co powodują? O tym dowiesz się na naszych wykładach.
Będzie możliwość zadania pytań specjalistom do spraw żywienia.
Zapraszamy serdecznie!
Temat: Gorzka strona słodyczy
Pani Julia Troszok opowie o tym, czym jest słodka gorzkość i o tym czy słodkie jest zdrowe. Czy cukier jest szkodliwy, jak go unikać, czym zastąpić, a także gdzie jest ukryty i w jakich ilościach.

KLUB ZDROWIA

1    2    3    4    5    6    7    8    9    10E-USŁUGI

UNIQA

Gazele Biznesu 2019

  Certyfikat Wiarygodności Biznesowej

Dobra Spółdzielnia 2012


  Symbol polskiej spółdzielczości

Odwiedziło nas
1297976
gości.

 

 

SM "JEDNOŚĆ" Ostróda 2008r. Adam Sas

Google | Onet | Wirtualna Polska | O nas
                      Ostatnio modyfikowana :