LOGO
               
                                   E-USŁUGI

Godziny urzędowania: poniedziałek: 700 - 1600, wtorek - czwartek: 700 - 1500, piątek: 700 - 1400


Jubileusz 60-lecia działalności

Spółdzielnia Mieszkaniowa "Jedność" w Ostródzie w 2018 r. obchodzi Jubileusz 60-lecia działalności. Z tej okazji dnia 02.09.2018r. odbył się Rodzinny Festyn.

W programie było wiele atrakcji, między innymi zabawy i konkursy prowadzone przez animatorów. Na zwycięzców wszystkich konkurencji czekały ciekawe nagrody, a dla pozostałych uczestników zostały rozlosowane upominki - niespodzianki. Niedzielny Festyn, który zgromadził liczne rzesze mieszkańców, odbył się dzięki przychylności sponsorów, wolontariuszy i życzliwości wielu osób.

Z okazji Jubileuszu Spółdzielnia ogłosiła konkurs na "Najładniejszy balkon" w swoich zasobach. Powołana w tym celu komisja wybrała spośród wszystkich balkonów cztery najładniejsze, a laureaci konkursu otrzymali okolicznościowe dyplomy i nagrody podczas Festynu.

W czwartek 11 października 2018r. w Osiedlowym Domu Kultury przy ul. Chrobrego 4 odbyła się Jubileuszowa Gala, będąca okazją do wspomnień, gratulacji i podziękowań tym wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Spółdzielni podczas minionych sześciu dekad. Podczas krótkiego filmu przypomniano historię i największe dokonania Spółdzielni Mieszkaniowej "Jedność".

Uroczystość zaszczycili swoją obecnością m.in.: Przewodniczący Zgromadzenia Ogólnego Krajowej Rady Spółdzielczej, Prezes Zarządu Związku Rewizyjnego Spółdzielni Mieszkaniowych RP w Warszawie dr Jerzy Jankowski oraz były długoletni Prezes naszej Spółdzielni Wiesław Jabłoński. Ponadto przedstawiciele Warmińsko-Mazurskiego Związku Rewizyjnego Spółdzielni Mieszkaniowych, przedstawiciele Spółdzielni z naszego województwa, członkowie Rady Nadzorczej, pracownicy i mieszkańcy. Uroczystość stała się okazją do wyróżnienia i wręczenia odznaczeń dla zasłużonych pracowników i członków Spółdzielni.E-USŁUGIUNIQA

Gazele Biznesu 2019

  Certyfikat Wiarygodności Biznesowej

Dobra Spółdzielnia 2012


  Symbol polskiej spółdzielczości

Odwiedziło nas
917000
gości.

 

 

 Najnowsze Fotografie
25 24 23 22 21 20 19 18 17 16

SM "JEDNOŚĆ" Ostróda 2008r. Adam Sas

Google | Onet | Wirtualna Polska | O nas
                      Ostatnio modyfikowana :